poniedziałek, 6 stycznia 2014

Bransoletka a`la "Lilou" lub "by Dziubeka"

Bransoletka a`la "Lilou" lub "by Dziubeka"


Zapraszam do obejrzenia filmiku instruktażowego, w którym dowiecie się jak stworzyć własną i unikatową bransoletkę na wzór popularnych z firmy "Lilou" i "by Dziubeka". 

Sznurkowe bransoletki w ostatnim czasie są bardzo modne, ponieważ pasują do każdej stylizacji - wszystko zależy tylko od koloru sznurka i rodzaju zawieszki.
Posiadam jedną, oryginalną bransoletkę "by Dziubeka", którą dostałam z okazji urodzin - Ola i Tomek dziękuję:) Chciałam spróbować czy potrafię stworzyć podobną samodzielnie. Okazało się to zupełnie banalne i szybkie.

Bransoletka a`la "Lilou" lub "by Dziubeka"


Do wyprodukowania własnej bransoletki potrzebujecie:
  • sznurka o długości ok. 25 cm
  • zawieszki
  • nożyczek
Ja we własnych zbiorach znalazłam sznurek a`la rzemyk i myślę, że w najbliższym czasie wybiorę się do pasmanterii po zakup bardziej solidnego i grubszego sznurka. Miałam też kilka zawieszek, które pozostały mi po starym naszyjniku.

Uzbrojeni w taki asortyment możemy zabrać się do pracy. Dokładny sposób wykonania przedstawiam w filmie, także gorąco zapraszam do oglądania i tworzenia własnej biżuterii:) 
jak zrobić bransoletkę


Napiszcie w komentarzu poniżej czy lubicie i nosicie takie bransoletki?

~Me After Hours~ 


Music by Bloomooroom "Give it up" (www.ccMixter.org) and The Sweetest Sin (ft. Trifonic & Amelia June) "Love shadow" (www.ccMixter.org)

2 komentarze:

  1. swojego czasu robiłam biżuterię, ale nie z rzemyka, czy innego sznurka.
    Ogólnie nie lubię bransoletek - zawsze mi przeszkadzają. Ale te widzę, że są miękkie, lekkie i pewnie ich nie czuć :) Może bym się skusiła :) Widzę, że pasuje nawet do eleganckiego zegarka - nie "kłócą" się te dwa style

    OdpowiedzUsuń