sobota, 28 grudnia 2013

Reaktywacja uszkodzonego różu, cienia lub pudru

Reaktywacja uszkodzonego różu, cienia lub pudru

Czy zdarzyło Wam się kiedyś upuścić i rozbić w drobny mak ulubiony cień do powiek albo puder w kamieniu? Potem plujemy sobie w twarz z powodu własnej niezdarności:). Mi kilkakrotnie zdarzył się podobny wypadek, ale nie rozpaczam już nad uszkodzonym kosmetykiem, ponieważ stosuję świetną metodę jego reaktywacji.

W filmiku dowiecie się krok po kroku jak to zrobić!


Czego będziecie potrzebować:
  • oczywiście uszkodzonego kosmetyku :)
  • kilku łyżeczek czystego alkoholu
  • wykałaczki lub innej szpatułki do mieszania
  • chusteczki higienicznej

Reaktywacja uszkodzonego różu, cienia lub pudru

1. Cała metoda reaktywacji rozpoczyna się od doprowadzenia kosmetyku do postaci jak najdrobniejszego pyłu poprzez rozgniatanie większych części i drobin. Czasem cień tylko pęknie lub połamie się na kilka kawałków - wówczas także należy go jak najbardziej rozdrobnić. 

2. Kolejnym krokiem, jest stopniowe dodawanie niewielkich ilości alkoholu, doprowadzając mieszaninę do jednolitej, wilgotnej, gęstej konsystencji.

3. Następnie należy wyrównać powierzchnię rozprowadzając wszystko równomiernie w opakowaniu - pomocna będzie zwilżona łyżeczka. 

4. Ostatnim etapem jest zebranie, jak największej ilości wilgoci, poprzez dość mocne dociskanie chusteczki higienicznej do powierzchni produktu.

5. Potem tylko odstawiamy go na kilka godzin z otwartym wieczkiem do wyschnięcia i możemy ponownie używać ulubionego kosmetyku :) 


Reaktywacja uszkodzonego różu, cienia lub pudru

Mam nadzieję, że i Wam przyda się ten trik! Dajcie koniecznie znać czy udało Wam się odratować jakiś kosmetyk?

 
Music by Unreal_dm "Buskers Holiday" 

OGLĄDAJ W JAKOŚCI HD!

~Me After Hours~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz